Aktuální informace z naší mateřské školy

Halloween

Magickou atmosféru v mateřské škole mohly děti zažít v tematicky zaměřeném halloweenském dopoledni. Děti přišly oblečeny v rozmanitých kostýmech a paní učitelky také nezahálely a na tuto akci se náležitě připravily.

Děti "vařily" čarodějnický lektvar, vyráběly dýně, netopýry a pavučiny. Děti také ochutnaly žížaly a drobné brouky. Prosím, nelekejte se. Jednalo se pouze o cukrovinky. Největší úspěch měla halloweenská diskotéka, při které mohly děti tancovat na strašidelné písně a předvést své kostýmy.

Ráda bych za celý pedagogický kolektiv mateřské školy poděkovala všem rodičům a jejich dětem, kteří se zapojili do naší halloweenské výzvy a donesli "strašidelné" výrobky, kterými jsme si vyzdobili prostory mateřské školy.

Mgr. Pavlína Buchtová

vedoucí učitelka mateřské školy