Aktuality

Aktuální informace z naší mateřské školy

MŠ - Soutěž o nejrychlejšího běžce

Previous Next

Dne 23. 9. 2021 se děti naší mateřské školy zúčastnily každoroční akce "soutěž o nejrychlejšího běžce", kterou organizuje základní škola v Tiché.

Protože se my, pedagogové i děti, řídíme heslem, že není potřeba vyhrát, ale zúčastnit se, do závodu se proto přihlásily téměř všechny děti.

Ty děti, které nesoutěžily, alespoň své kamarády podporovaly.

Pro děti byla připravená 50 metrová dráha, kterou musely v co nejkratším čase doběhnout. Soutěžily děti ve své věkové kategorii. Čili děti ze třídy Světlušek a děti ze třídy Cvrčků. Slavnostní vyhodnocení soutěže proběhlo v prostorách mateřské školy.

Pro ty nejrychlejší běžce byly připraveny medaile a diplomy a ostatní děti také dostaly drobnou odměnu. Sportovní dopoledne si děti užily a odnesly si domů mimo odměny i dobrý pocit z toho, že se mohly zúčastnit tak velkého závodu.

 

Mgr. Pavlína Buchtová

vedoucí učitelka MŠ


Vytisknout   E-mail