csendepluk
  • IČO: 70986479DS: 97zmifh

Aktuality

Aktuální informace z naší mateřské školy

Zahradní slavnost

Školka už nám mává… usedneme do lavice po prázdninách.

Tak a je to za námi… Bylo to krásné, bylo to velké a pro předškoláčky to bylo naposled.

Ve čtvrtek 20. 6. jsme všichni společně rozloučili se školním rokem, ale hlavně s našimi nejstaršími dětmi a otevřeli jim tak bránu do krásných školních let.

Zahájení zahradní slavnosti začalo v 15:00 hodin a programem nás neprováděl nikdo jiný, než děti. Následovalo vystoupení tříd, kdy si každá třída připravila krátké, ale krásné vystoupení. Vše bylo zakončeno velkolepým ceremoniálem, kdy děti za rytmu hudby probíhaly balónkovou bránou, dostaly vzpomínkové trička, památeční list a společně si naposledy zazpívaly závěrečnou píseň: „Školka už nám mává “.

Tímto bych chtěla poděkovat Unii rodičů za poskytnutí financí na památeční trička pro děti, vedení obce Tichá za zapůjčení posezení, všem rodičům za výborné občerstvení, účast a krásnou atmosféru a v poslední řadě celému kolektivu mateřské školy za posbírání posledních zbytků energie, perfektní spolupráci a vzájemnou podporu při realizaci této krásné akce.

Děkuji!

A našim novým školáčkům přejeme, aby vstoupili do školou povinných let pravou nohou, měli kolem sebe ty nejlepší kamarády a rodinu. A když vám bude smutno, přijďte se za námi podívat, cestu znáte a dveře budete mít vždy otevřené.

Hodně štěstí milé děti!

Vaše školka 

Bc. Veronika Palacká