Prší pro štěstí v 1. třídě

A už to začalo! Nervózní žáčci a jejich rodiče se ráno 1. září vydali vstříc nové etapě stejně tak, jako nový pan ředitel a jejich nová paní učitelka.

Bohužel se setkání a uvedení žáčků nepodařilo uskutečnit v tělocvičně, jak jsme byli zvyklí, díky restrikcím, ale i tak proběhl připravený program. Na uvítání se podíleli také žáci 4. a 5. r., kteří měli připravené básničky pro malé žáčky.

Děti dostaly balíčky s pomůckami ve speciálních pytlících, které pro ně originálními kresbami ozdobili žáci loňské 5. třídy. Doufáme, že se jim budou líbit a zpestří jejich školní přípravu. Ostatně celá třída je barevně a krásně vyzdobená, odznáčky přišpendleny na tričkách, aktovky s penály nachystány.

Paní starostka s panem ředitelem popřáli všem dětem klidný a novými vědomostmi naplněný rok, báječné kamarády, úspěchy a spoustu příjemných zážitků.

Mgr. Dita Bezručová

paní učitelka 1. třídy