Recitační soutěž

Druhý únorový den se všichni žáci naší školy sešli v páté třídě a vybraní soutěžící recitovali básně J. Žáčka, J. Skácela a dalších známých českých autorů.

Recitační soutěže se zúčastnilo 16 kluků a holek ve třech kategoriích. Mezi nejmenšími zvítězil Dominik Kubáč se stejnou básní o delfínech jako Natálka Čajánková z další kategorie druhé a třetí třídy. Velmi těžké bylo vybrat favorita ze čtvrté a páté třídy, jelikož se uvedli delšími a často i úsměvnými básněmi. S velkou radostí tak nakonec přebírala diplom za první místo Nela Geryková.

Děti byly oceněny sladkostmi, drobnými dárky a ti nejlepší pak inspirativními knihami, ale všichni účastníci si zasloužili obrovský potlesk za snahu a své výkony.