Sporťáci v akci

Letos se naši čtvrťáci zúčastnili prvního korfbalového turnaje, který se konal ve velké tělocvičně v Palkovicích. První zápas s družstvem Palkovic s přehledem vyhráli. Druhý zápas s žáky ZŠ Kozlovice byl zpočátku velmi vyrovnaný, bohužel naše děti neproměnily spoustu střeleckých příležitostí a těžký boj nakonec prohrály.

Ověřili si tak ale své hráčské schopnosti s týmem, který skončil na stříbrné pozici na nedávném Mistrovství ČR. Na tomto mistrovství si zahrála rovněž Nela Geryková a Adam Knoll ( oba ze 4. třídy), kteří pomáhali kozlovickému týmu.

Všichni hráli s obrovským nasazením.  Zpocená trička, nadšené fandění spoluhráčům i velká zklamání, když míč nespadl do koše, byla známkou jejich oddanosti sportu a touze po vítězství. Nakonec si odvezli diplom a odměny za 2. místo.

Určitě se budou konat další vzájemné zápasy a my se moc těšíme na výsledky našich skvělých sporťáků. 😊