csendepluk
  • IČO: 70986479DS: 97zmifh

Základní škola

Aktuality

Výlet 1. a 2. třídy

Konec školního roku si děti z 1. a 2. třídy zpestřily výletem. Počasí nám přálo a tak nebránilo nic návštěvě Rožnova pod Radhoštěm. 

Hned ráno jsme vyšli na Jurkovičovu rozhlednu, odkud byl pěkný výhled do okolí. Dalším cílem byl Svět kamenů. Zde jsme měli možnost nakoupit malé dárečky, kamínky, minerály a bižuterii. Stihli jsme i exkurzi v Unipar svíčky, kde nás provedli výrobnou, ukázali nám, jak svíčka vzniká, barví se a zdobí. Příležitost sami si svíčku nabarvit a zabalit využili všichni.

Po malé přestávce na svačinu jsme navštívili Dřevěné městečko. Prošli jsme snad všechny domky a světnice, paní učitelka z 2. třídy měla připravené krátké povídání o tehdejším životě lidí a příjemně unavení jsme se vraceli domů. 

Mgr. Dita Bezručová, Mgr. Ivana Bednářová

třídní učitelky 1. a 2. třídy