csendepluk
  • IČO: 70986479DS: 97zmifh

Aktuality

Aktuální informace z naší mateřské školy

Článek v srpnovém zpravodaji

Článek v srpnovém zpravodaji

Závěr měsíce června se v mateřské škole Tichá nesl v slavnostním duchu. Pro naše budoucí školáky a jejich rodiče jsme uspořádali akci s názvem „Pasování předškoláků“. Na tuto slavnostní událost jsme pozvali klauna Pepina prcka, který se nám dokonale postaral o zábavu. Děti pobavil klaunskými vtipy, připravil si také soutěže a hry a nechyběl ani klaunský tanec. Na závěr se děti dočkaly tak dlouho očekávaného „pasovacího“ ceremoniálu. Klaun svým mečem pasoval každého předškoláka na školáka. Děti při ceremoniálu odříkaly slavnostní slib a poté od paní učitelek a paní asistentky dostaly dárky na rozloučenou. Celou zahradou mateřské školy se nesla velmi příjemná atmosféra. Vděčíme za ní dětem, které se postaraly o emotivní závěr odpoledne a samozřejmě i rodičům, kteří nám poděkovali za celoroční práci.