Pokyny pro rodiče

Opatření spojené s COVID-19

MŠMT vydalo platné dokumenty, které by měly eliminovat šíření nákazy nemoci covid-19.

Zákonní zástupci a doprovod dítěte při vstupu do šatny MŠ musí mít nasazen respirátor a použít desinfekční prostředek. Platí také zákaz vstupu do jednotlivých tříd. Vaší povinností, coby zákonných zástupců je to, abyste do MŠ přiváděli zcela zdravé dítě. Tato povinnost platí i pro doprovod dítěte. Pokud bude Vaše dítě vykazovat symptomy infekčního onemocnění při příchodu i v průběhu pobytu v MŠ, bude izolováno od kolektivu a Vás budeme kontaktovat o co nejrychlejší vyzvednutí svého dítěte. Pokud má Vaše dítě chronické onemocnění (alergii, astma, atp.), při přijetí do MŠ musí zákonný zástupce doložit potvrzení od lékaře.

Děti v MŠ nemusí nosit roušky a nemusí se také testovat.

Co s sebou do školky?

• Porcelánový hrníček
  • Papírové kapesníky (vybíráme v září a v lednu)
  • Oblečení do MŠ (tepláky, legíny, tričko, pevnou obuv + náhradní oblečení do skříňky)
  • Oblečení na zahradu (dle aktuálního počasí – tepláky, kraťasy, pokrývku hlavy, pevnou obuv, gumáky, pláštěnku…).
  • Pyžamo (PŘEDŠKOLNÍ DĚTI PYŽAMA NEPOTŘEBUJÍ)
  • Děti ze třídy Cvrčků: cvičební úbor, malý polštář.

Veškeré věci svým dětem prosím podepisujte