Aktuální informace z naší mateřské školy

Mateřská škola Tichá na dálku

Po dobu uzavření mateřské školy jsme s pedagogickým sborem mateřské školy zrealizovali distanční koncepci pro rodiče a děti, tzv. "Mateřskou školu na dálku". Založili jsme nově facebook stránku a také interaktivní stránku SWAY.  Na tyto stránky denně vkládáme edukativní a zábavný obsah. Každá paní učitelka natáčí videa a to z oblastí hudebně-pohybových, výtvarných. Natáčíme i loutková divadla, malované čtení, vzdělávací videa - správný úchop tužky a uvolňovací cviky, dechová cvičení, aj. Toto vše doplňujeme o pracovní listy na dané téma. Pro předškolní děti, které mají předškolní vzdělávání povinné, zvlášť připravujeme učební podporu v podobě pracovních listů. Distanční vzdělávání jsme posílili o on-line výuku. Výuka probíhá dvakrát týdně přes aplikaci TEAMS. Jsme potěšeny, že se náš nápad dětem a potažmo rodičům líbí a děkujeme za pozitivní zpětné vazby. Vážíme si Vaší podpory. Je to pro nás opět další impuls pro další práci.