Aktuální informace z naší mateřské školy

Pohádkové představení pro školku

V pátek 31. března připravili žáci hudebně dramatického kroužku malé pohádkové vystoupení pro děti z mateřské školy.

V prostorách školní družiny byly již pripraveny kulisy a naše princezny nejprve zatančily svůj tanec inspirovaný pohádkou Šíleně smutná princezna.

Následovala Červené Karkulka, zpívaná pohádka O strašlivém drakovi a pak ještě šmloulí taneček.

Naši umělci si pro mladší kamarády nachystali také několik básní. Na závěr si všichni společně ještě zazpívali pár dětských a lidových písní.

Lenka Mladěnková

vedoucí hudebně dramatického kroužku

Hudebně dramatický kroužek tichavské základní školy, se chystá na velké vystoupení.

Na jeho předpremiéru byly pozvány děti z naší mateřské školy.

Herci se nám představili v rolích princezen, draků a pážete. Předvedli své recitační a pěvecké dovednosti. Společně jsme si pak zazpívali, dětské lidové písně.

Děti mateřské školy, svým potleskem ocenily výkony mladých herců a dodaly jim kuráž na premiérové vystoupení.

Ing. Adéla Korniová

třídní učitelka ve třídě Světlušek