csendepluk
  • IČO: 70986479DS: 97zmifh

Aktuality

Aktuální informace z naší mateřské školy

Na skok v první třídě

Ve středu 20. 3. se předškoláci z obou tříd MŠ vypravili do budovy základní školy. Měli možnost se tak podívat do první třídy a jednu vyučovací hodinu si vyzkoušet, jak to ve škole chodí. Děti pracovaly s paní učitelkou na koberci, kde hádaly, jakou pohádku jim paní učitelka čte. Sedly si do lavic, kde poznávaly obrázky, říkaly první hlásku slova.  Zkoušely svoje první matematické dovednosti za použití interaktivní tabule, která děti zaujala. Všem dětem se moc dařilo, a v první třídě se jim líbilo. Děti se nemohou dočkat až v září usednou do lavic a vystřídají letošní prvňáčky, které si pamatují jako kamarády ze školky.

 

Monika Chumchalová 

třídní učitelka ze třídy Světlušek