csendepluk
  • IČO: 70986479DS: 97zmifh

Aktuality

Aktuální informace z naší mateřské školy

Věda nás baví

V minulém týdnu lektorka paní Jaroslava Dobíšková zahájila ukázkovou hodinu kroužku Věda nás baví.

Děti, které rodiče nahlásili na tuto hodinu, byly ukázkou nadšení a těší se tak na další hodiny, ve kterých si vyzkouší nové objevy. 

V kroužku VĚDA NÁS BAVÍ se děti hravou a zábavnou formou seznámí s taji vědních oborů (fyzika, chemie, biologie, astronomie, přírodopis) a vyzkouší si, jaké to je, stát se alespoň na chvíli malým vědcem.

Další lekce bude tento čtvrtek 13. 10. 2022 v naší mateřské škole. Pokud tedy váháte, zda dítko na tento kroužek přihlásit, můžete se podívat na jejich webovky: https://www.vedanasbavi.cz/krouzky-pro-deti-materske-skoly.

 

Mgr. Pavlína Buchtová

zástupkyně ředitele pro mateřskou školu