csendepluk
  • IČO: 70986479DS: 97zmifh

Základní škola

Aktuality

Slavíme

Fotbalový svátek pro děti mladší kategorie nazvaný McDonald´s Cup měl tentokrát napilno, přestože všechny přihlášky byly včas odeslány. Nevlídné, chladné počasí, sníh a déšť zkomplikovaly termíny turnajů, nicméně na 1. okrskové kolo, které pořádala ZŠ Tichá s SK Tichá na místním hřišti, se konečně ukázalo slunce, modrá obloha a teplo.

V pátek 21. dubna se tým 11 žáků s nadšením a vírou v úspěch vrhl do zápasů. A právě týmová spolupráce, bojovnost a krásná práce na hřišti je dovedla na 1. místo. O postup do okresního kola se zasloužili tito hráči a hráčky : A.Mikesková, N. Geryková, N. Švrčková, M. Bok, A. Knoll, T. Kundrát, J.Trinkewitz, M.Ondračka, V. Piskoř, Š. Vaněk, M. Vaněk pod vedením trenérů M.Krpce a R. Boka.

S malou obměnou v soupisce se pak následující týden utkali v okresním kole v Bílovci a nutno říci, že jim velmi přálo štěstí a také ta chuť všem ukázat, že v Tiché se hrát fotbal umí. A. Mikesková, N. Geryková, M. Bok, M. Bartoň, M. Vykydal, T. Kundrát, J.Trinkewitz, , V. Piskoř, Š. Vaněk, Š. Krpec, S. Štefek, M. Vaněk se rvali každým mačem o postup do finále, zvládli penalty a nakonec se jim podařilo vyhrát rozhodující zápas. Což znamená další postup do krajského kola, které se bude konat 11. května v Ostravě.

Již 2 zlaté medaile na krku těchto dětí, také zářivý pohár z Bílovce a hlavně spokojené úsměvy zdobí tyto malé bojovníky. Velmi se těší na další zápasy a my všichni jim přejeme úspěch a radost ze hry.

 

Mgr. Marcela Žingorová 

třídní učitelka 5. třídy