Korfbalu nazdar!

Zdar! A hurá, těšíme se na prázdniny.

Tak skončil poslední školní korfbalový turnaj ve středu 28.6., ve kterém si děti všech tříd zahrály, dostaly sladkou odměnu a tým osmi vybraných hráčů z každé třídy absolvoval kromě zápasů i penaltové rozstřely, které většinou o jediný bod rozhodly o vítězi.

Bojovalo se se stejnou vervou a úsilím jako vždy, trička propocená, červené tváře, radost z výher a smutek z neproměněných šancí. Ukázalo se, jaké nadějné hráče máme již v nižších třídách a rozhodně budeme pokračovat další školní rok.

Poslední exhibiční zápas odehráli žáci 5. ročníku s trenérem a hráči mistrovského týmu z Kozlovic a odehráli opravdu zápas na skvělé úrovni.

Odměny rozdány, náčiní uklizeno. Čas na odpočinek je tady.  Přeji všem dětem, aby si prázdniny užily a nabraly novou chuť do dalších her a zápasů.

Mgr. Marcel Žingorová