Závod O nejrychlejšího běžce

V úterý jsme uspořádali sportovní den, kterého se zúčastnili žáci základní školy a děti z mateřské školky. Pro všechny byly připraveny čtyři disciplíny: běh na 60 metrů, běh na 500 metrů, stoj čápa a skok z místa. Atmosféra byla plná nadšení a všichni soutěžící se pustili do závodů s velkou chutí.

Běh na 60 metrů proběhl svižně a děti se předháněly v rychlosti, zatímco u delšího běhu na 500 metrů ukázaly svou výdrž. Stoj čápa vyžadoval trpělivost a rovnováhu, ale i ti nejmenší to skvěle zvládli. Závěr patřil skoku z místa, kde si každý zkusil, jak daleko dokáže skočit.

Počasí nám přálo, sluníčko svítilo a teplota byla ideální pro venkovní aktivity.

Celý den se vydařil, děti byly spokojené a užívaly si každý okamžik. Společně jsme prožili krásný sportovní den plný radosti a pohybu.

Mgr. Hana Horáková