Zahájení školního roku

Vážení rodiče,

dovolte, abych Vás informoval o zahájení školního roku 2021/2022:

• Školní rok začíná 1. září. Vaše děti tento den stráví ve škole 2 vyučovací hodiny (od 7:50-9:35).
  • První školní den není zajištěno stravování. V tomto týdnu není v provozu školní družina z důvodu dokončovacích prací po kompletní rekonstrukci.
  • Letošní zahájení proběhne bez tradiční hromadné akce. Řídíme se doporučením MŠMT.
  • Žáci přijdou žákovským vchodem do šatny a následně do svých tříd, ve společných prostorech musí mít ochranu dýchacích cest. 1. hodinu proběhne testování žáků antigenními testy. Následně budou přivítání do nového školního roku.

Žáci 1. třídy

• Přijdou se svými rodiči hlavním vchodem do 1. třídy (přízemí), kde proběhne slavnostní přivítání prvňáčků a předání potřebných informací.
  • V následujícím čase proběhne testování antigenními testy.
  • Ve vnitřních prostorech školy dodržujeme ochranu dýchacích cest respirátory.

Kolektiv ZŠ se již těší na zahájení nového školního roku.

Ing. Petr Černošek

ředitel ZŠ a MŠ Tichá