Aktuální informace z naší školy

Lubinská střela

Do konce školního roku zbývá ještě více než měsíc, ale soutěže zatím nekončí. V Lubině se koncem května konal turnaj ve vybíjené (Lubinská střela) a tentokrát se zúčastnili i žáci ZŠ a MŠ Tichá.

Čtvrtou třídu reprezentovali Adam Havel, Daniel Klimša, Dominik Koliba, Šimon Krpec, Štěpán Kupčík a Šimon Vaněk. Z páté třídy byli vybráni Matyáš Kocián, Wiliam Kocián, Dominik Mičulek, Patrik Prokopovský, Filip Skapka a Martin Vaněk jako kapitán celého družstva. Hráli jsme proti žákům domácí ZŠ Lubina, ZŠ Lichnov a ZŠ Mniší.

Klukům se podařilo vybojovat 3. místo. Z každé školy byl vybrán jeden hráč, který zaujal rozhodčí. Od nás byl oceněn Adam Havel za fair play. Kromě bronzové medaile jsme si odvezli pohár, diplom, dva balony a spoustu zážitků.

Děkujeme kolektivu ZŠ Lubina za skvělou organizaci turnaje, fanouškům za příjemnou atmosféru a hráčům za jejich výkony.

Mgr. Veronika Ermisová

vychovatelka školní družiny