csendepluk

Aktuální informace z naší školy

Igráček

S dětmi jsme se vypravili do frenštátského kulturního domu na interaktivní výstavu věnovanou této slavné figurce.

Děti si ozdobily svého Igráčka a protože v naší mateřské škole máme jen šikovné děti, jejich Igráčci byli oceněni a vyhráli společenskou hru

Gratulujeme!

Mgr. Pavlína Buchtová

vedoucí učitelka mateřské školy

Výlet do Zoo

V měsíci červnu jsme s oběmi třídami mateřské školy jeli na celodenní výlet do zoologické zahrady do Ostravy.

Ráno si každé dítko dalo do batůžku připravenou svačinu a oběd od paní kuchařky a vyrazili jsme na cestu.

Počasí nám po celý den přálo a během celého dopoledne jsme si prošli celou zoologickou zahradu a viděli tak mnoho zvířat. Nechyběl ani nanuk na osvěžení.

Děti si výlet hezky užily a byly spokojené.

Mgr. Pavlína Buchtová

vedoucí učitelka mateřské školy

Prázdniny

Poslední školní den

Podívejte se, jak jsme jej prožili v ZŠ a MŠ Tichá, p. o.

Ing. Petr Černošek

Kino MŠ a ZŠ

Ve středu 29.6 2022 byla v kulturním domě Tichá připravena dvě představení.

Pro žáky první a druhé třídy včetně mateřské školy se promítala animovaná pohádka ENCANTO - čarovný svět.  Pro starší žáky se promítal film UNCHARTED.

Kateřina Kociánová

vedoucí vychovatelka školní družiny

Vodní balonková bitva

Ve středu 22.6. 2022 proběhla na školním hřišti vodní balonková bitva mezi žáky školní družiny, kteří byli vhodně vybaveni plavkami i ručníkem.

Díky velkým teplotám a modré obloze se tato akce velice vydařila.

Kateřina Kociánová

vedoucí vychovatelka školní družiny